• Agricultural Equipment
  • Road-Building and Construction Equipment
  • Building and Construction
  • Land Plots for Agricultural Production
  • Land Plots for Building and Construction
  • Building Materials
  • Water Wells and Production
  • Mineral Resources and Deposits
Techno Rodeo 2014: Excavators playing football

Techno Rodeo 2014: Excavators playing football

14/06/2014

On June 14, 2014 the annual TECHNO RODEO technical and entertaining show was performed at Kyiv racetrack within the framework of celebrating the Day of Kyiv. Within the framework of the show the spectators witnessed from one live to four hundred mechanical horsepower. The TECHNO RODEO program included horse racing, trial-bike show, tractor races and demonstration of the up-to-date powerful machines: tractors, loaders, excavators, trucks.

Цього року в ТЕХНО РОДЕО взяло участь вісім одиниць самохідної техніки від лідерів ринку України сільськогосподарської техніки, будівельної техніки та комерційного автотранспорту. Незважаючи на прохолодну погоду за виступом механізмів з трибун спостерігали найбільш зацікавлені й віддані ТЕХНО РОДЕО глядачі: представники будівельних компаній, агро-промислових холдингів, авто-транспортних підприємств, профільних ЗМІ. 

За традицією ТЕХНО РОДЕО почалося з показових кінно-спортивних виступів. Одна кінська сила в дії. Саме з цього все починалося. Як результат, одна кінська сила стала відправною точкою та мірилом потужності всіх винайдених механізмів та самохідної техніки. Незважаючи на технологічний прогрес та рівень механізації, сьогодні кінь є символом руху та швидкості. Крім того, кінь - це завжди красиво та модно. Далі виступ продовжили механізми. Для участі в перегонах першими на полі з'явилися трактори. Це були звичайнісінькі трактори, які стоять на «озброєнні» комунальних служб столиці. Оператори зі своїх підопічних намагалися вичавити максимум. У результаті переможцями перегонів стали: Василь Люлька на навантажувачі «Longgong» (Київ, ШЕУ Голосіївського району, 1 місце), Роман Бріцюк на тракторі «МТЗ 82» (Київ, Голосіївський зеленбуд, 2 місце) та Юрій Бондар на тракторі «МТЗ 82» (Київ, ШЕУ Голосіївського району, 3 місце). 

Далі настала черга сучасної техніки. Компанія «Агромакс» показала в дії популярний телескопічний навантажувач «Manitou MLT 731 T» (потужність двигуна 101 к.с.; вантажопідйомність 3100 кг; висота підйому 6,9 м; мінімальний радіус повороту 3,7 м; продуктивність гідронасосу 105 л/хв). 

Навантажувач «Manitou» пересувався «крабом», їздив на передніх колесах, балансував з завантаженим ковшем, показав мистецтво маневреності та, в решті решт, довів на практиці, чому саме навантажувачі «Manitou» є найпопулярнішими навантажувачами серед українських аграріїв. 

Компанія «Юромаш» показала глядачам фронтальний навантажувач «Hitachi ZW250» (експлуатаційна маса 19,4 т; потужність двигуна 243 к.с.; висота ковша 4,2 м; об'єм ковша 3,6 м.куб.; продуктивність за зміну 350 т/год) та колісний екскаватор «Hitachi ZX190W-3» (потужність двигуна 243 к.с.; експлуатаційна маса 19,4 т; об'єм ковша 3,6 м.куб.; висота ковша 4,2 м; продуктивність за зміну 350 т/год). 

Під управлінням досвідчених операторів техніка «Hitachi» під музику «танцювала», піднімала «руки», одночасно задіюючи стрілу та ківш, на швидкості по ходу руху екскаватор розгортав кабіну навколо своєї осі, ставав на «місток», спираючись на відвал та задні стійки. .. Глядачі були в захваті! 

Компанія «Автек» продемонструвала два сучасних самоскида «Ford»: 4-вісний будівельний самоскид «Ford 4135» (потужність двигуна 350 к.с.; вантажопідйомність 35 т; об'єм кузова 23 м.куб.; заднє розвантаження) та самоскид-зерновоз «Ford 2535» (потужність двигуна 380 к.с.; вантажопідйомність 15 т; об'єм кузова 29 м.куб; бокове та заднє розвантаження). Самоскиди показали глядачам (потенційним покупцям) свої швидкісні характеристики, можливості маневрування на обмеженому просторі та варіанти розвантаження: бокову та задню. Власне ці функції самоскидів дуже важливі для зернових елеваторів, де умови розвантаження в різних господарствах відрізняються та за звичай не є ідеальними. 

«Родзинкою» програми став виступ тріал-велосипедиста, який на висоті 4 метрів показав фігури вищого пілотажу, перестрибуючи з ковша «Manitou» на ківш «Hitachi». Після побаченого стає зрозуміло, що спонукало голлівудських режисерів на створення фільму «Трансформери», та стимулює українські компанії переходити на сучасну техніку. 

По закінченні ТЕХНО РОДЕО компанія «Юромаш» провела для глядачів кілька пізнавальних конкурсів, переможцями яких стали представник будівельної компанії «Три О» (ТРЦ «Гуллівер», «Аеромол») та представник агрохолдингу «Укрлендфармінг» (220 тис. га). Для найменших глядачів компанія «Юромаш» напередодні чемпіонату світу з футболу організувала футбольний матч з екскаватором «Hitachi». Це була потіха! В якості призу юні спортсмени отримали брендовані футбольні м'ячі. 

Організатор шоу, агентство «МАРКОМ», дякує КП «Київавтодор» (Голосіївське ДЕУ), КП «Київзеленбуд» (КП УЗН Голосіївського району), Київський іподром, цифрового спонсора (компанію «Monitor Land»), учасників та глядачів шоу за персональний внесок в організацію ТЕХНО РОДЕО. Більше знімків дивіться в розділі «Фото»