• Agricultural Equipment
  • Road-Building and Construction Equipment
  • Building and Construction
  • Land Plots for Agricultural Production
  • Land Plots for Building and Construction
  • Building Materials
  • Water Wells and Production
  • Mineral Resources and Deposits
Agro Test-Drive from Agroresurs company. August 2014

Agro Test-Drive from Agroresurs company. August 2014

14/08/2014

Kirovograd region is the geographical center for Ukraine and one of the richest agricultural areas of the country. Due to that, Agroresurs company organised  professional field day "Agro Test Drive". 100 одиниць техніки, 750 відвідувачів, 450 господарств з центральних та південних областей України стали учасниками заходу, що виходить далеко за межі одного регіону. Гості дня поля побачили в дії іноземну техніку "New Holland", "Maschio Gaspardo", "Lemken", "Kuhn", "Tecnoma", "Great Plains", "Faresin", а також техніку українського виробництва "ХТЗ", "Червона зірка","Уманьферммаш", "Краснянський агромаш", "Богуславська сільгосптехніка", "Завод Кобзаренка", "Львівагромашпроект", інших заводів-виробників. 

Різноманітність брендів доповнювалася широким асортиментним рядом. На "Агро тест-драйві" була показана техніка для повного циклу с/г виробництва: від посіву до збирання. Когось цікавили комбайни, когось трактори, когось грунтообробне знаряддя. Кожний знайшов свою техніку. 

Гості дня поля не просто спостерігали за роботою техніки, але й могли на місці отримати консультацію фахівців, особисто випробувати вподобану техніку, влаштувати їй справжнє випробування в польових умовах. Після побаченого стало зрозуміло, чому день поля називається "Агро тест-драйв". 

Окрім с/г техніки компанія "Агроресурс" на базі господарства - господаря заходу (одного з найбільш лояльних покупців компанії) показала посіви кукурудзи різних гібридів виробництва "Pioner" та "Singenta". 

Гості дня поля отримали акційні пропозиції з насіння, засобів захисту рослин, с/г техніки. Придбавши товар до 25 вересня, кожний учасник акції отримав у подарунок путівку до Угорщини, Італії або Франції. Для більшої лояльності клієнтів при підписанні договорів купівлі-продажу компанія "Агроресурс" зафіксувала курси долара та євро на вигідному "докризовому" рівні. Адже ринок диктує свої умови. 

По завершенні дня поля відвідувачам "Агро тест-драйву" була запропонована цікава розважальна програма: кінно-спортивне шоу за участю запорізьких козаків. Видовищні трюки на конях та філігранне володіння зброєю у виконанні козаків надали дню поля національного колориту та відчуття свята. 

Компанія "Агроресурс" дякує агентству "Маркетингові комунікації МАРКОМ" за технічне забезпечення заходу, професійну фото та відеозйомку, креативну розважальну програму - посильний внесок в організацію "Агро тест-драйву".