• СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА
  • Автомобильна та дорожно-будівельна техніка
  • Будівництво
  • Земельні ділянки для с/г виробництва
  • Земельні ділянки для будівництва
  • Будівельні матеріали
  • Видобуток води та джерела
  • Родовища та корисні копалини
Тест-драйв вантажівки IVECO

Тест-драйв вантажівки "IVECO"

21/12/2012

21 грудня 2012 року на території київського іподрому маркетингова агенція МАРКОМ на замовлення компанії IVECO провела тест-драйв вантажних комерційних автомобілів класу до 6,5 тонн.

На заході тестувалось 4 автомобілі:  Isuzu NQR71, Hyundai HD65, Tata LPT613, а також вантажівка Iveco Leoncino, торгова марка якої на момент заходу не розголошувалась. Дане дослідження проводилося на предмет оцінки зовнішнього вигляду, інтер'єру кабіни, функціональних можливостей управління, а також цінового позиціонування нової моделі "прихованого" авта для виходу на ринок України в 2013 році.

У тест-драйві брали участь транспортні компанії, що спеціалізуються на малотоннажних перевезеннях, підприємства, які мають у своєму автопарку вантажівки даного класу, а також експерти ринку комерційного автотранспорту України. Незважаючи на сніжну погоду та 10-градусний мороз, тест-драйв викликав жваву зацікавленість у потенційних покупців та користувачів вантажних автомобілів. За результатами дослідження та порівняння з машинами даного класу, вантажівка Iveco Leoncino за 5-бальною системою оцінки отримала 4,7 бали за зовнішній вигляд, 4,5 бали за інтер'єр кабіни, а також 4,6 бали за функціональні можливості управління. На підставі данних характеристик учасники дослідження та експерти ринку визначили базове цінове позиціонування. Чудовий результат та гарна основа для подальшої розробки маркетингової стратегії Iveco Leoncino. 

Офіційний представник заводу IVECO в Україні дякує організатора дослідження - агенцію МАРКОМ та, в якості започаткування партнерських відносин, надала кожному учаснику тест-драйва додаткову знижку в розмірі 5%, у разі купівлі вантажівки Iveco Leoncino в 2013 році.