• СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА
  • Автомобильна та дорожно-будівельна техніка
  • Будівництво
  • Земельні ділянки для с/г виробництва
  • Земельні ділянки для будівництва
  • Будівельні матеріали
  • Видобуток води та джерела
  • Родовища та корисні копалини
Агро Тест-Драйв від компанії Агроресурс

"Агро Тест-Драйв" від компанії "Агроресурс"

14/08/2014

Кіровоградська область є географічним центром України та одним з найбагатших с/г регіонів країни. Саме тут 14 серпня 2014 року компанія "Агроресурс" провела масштабний день поля "Агро тест-драйв". 100 одиниць техніки, 35 заводів-виробників, 750 відвідувачів, 450 господарств з центральних та південних областей України стали учасниками заходу, що виходить далеко за межі одного регіону. Гості дня поля побачили в дії іноземну техніку "New Holland", "Maschio Gaspardo", "Lemken", "Kuhn", "Tecnoma", "Great Plains", "Faresin", а також техніку українського виробництва "ХТЗ", "Червона зірка","Уманьферммаш", "Краснянський агромаш", "Богуславська сільгосптехніка", "Завод Кобзаренка", "Львівагромашпроект", інших заводів-виробників. 

Різноманітність брендів доповнювалася широким асортиментним рядом. На "Агро тест-драйві" була показана техніка для повного циклу с/г виробництва: від посіву до збирання. Когось цікавили комбайни, когось трактори, когось грунтообробне знаряддя. Кожний знайшов свою техніку. 

Гості дня поля не просто спостерігали за роботою техніки, але й могли на місці отримати консультацію фахівців, сісти за кермо та самостійно керувати вподобаною технікою, влаштувати їй справжнє випробування в польових умовах. Після побаченого стало зрозуміло, чому день поля називається "Агро тест-драйв". 

Окрім с/г техніки компанія "Агроресурс" на базі господарства - господаря заходу (одного з найбільш лояльних покупців компанії) показала посіви кукурудзи різних гібридів виробництва "Pioner" та "Singenta". 

Гості дня поля отримали акційні пропозиції з насіння, засобів захисту рослин, с/г техніки. Придбавши товар до 25 вересня, кожний учасник акції отримав у подарунок путівку до Угорщини, Італії або Франції. Для більшої лояльності клієнтів при підписанні договорів купівлі-продажу компанія "Агроресурс" зафіксувала курси долара та євро на вигідному "докризовому" рівні. Адже ринок диктує свої умови. 

По завершенні дня поля відвідувачам "Агро тест-драйву" була запропонована цікава розважальна програма: кінно-спортивне шоу за участю запорізьких козаків. Видовищні трюки на конях та філігранне володіння зброєю у виконанні козаків надали дню поля національного колориту та відчуття свята. 

Компанія "Агроресурс" дякує агентству "Маркетингові комунікації МАРКОМ" за технічне забезпечення заходу, професійну фото та відеозйомку, виїздне харчування, креативну розважальну програму - суттєвий внесок в організацію "Агро тест-драйву".