• СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА
  • Автомобильна та дорожно-будівельна техніка
  • Будівництво
  • Земельні ділянки для с/г виробництва
  • Земельні ділянки для будівництва
  • Будівельні матеріали
  • Видобуток води та джерела
  • Родовища та корисні копалини
Компанія Марком на Українському будівельному тижні 2014 в Одесі

Компанія "Марком" на "Українському будівельному тижні 2014" в Одесі

26/09/2014

З 22 по 26 вересня 2014 року в Одесі, на березі Чорного моря, поруч з легендарним стадіоном "Чорноморець", в комфортабельному готелі "Чорне море" Парк Шевченка", відбувся "Український будівельний тиждень", в рамках якого пройшли відразу кілька конференцій: "Індустрія щебеню", "Індустрія бетонів", "Будмікс", "Українська дорога". Цього року серед учасників "Українського будівельного тижня" було 230 делегатів з 151 компанії, зокрема 33 гранітних кар'єра, 13 виробників товарних бетонів та ЗБВ, 14 виробників будівельних сумішей. На конференції "Українська дорога" директор компанії "Марком" Валерій Берлет зробив презентацію з ринку дорожньо-будівельної техніки, а також виступив модератором круглого столу з проблем дорожньої галузі України.

Круглий стіл виявився настільки інформативним та актуальним, що учасники замість запланованих 40 хвилин дискутували більше двох годин. Головний експерт та радник голови "Укравтодору" Андрій Мартенс представив план з реформування та децентралізації "Укравтодору", дав роз'яснення щодо приватизації обласних та районних автодорів, підкреслив важливість місцевого самоврядування, а також окреслив умови для будівництва доріг та утримання дорожнього господарства на місцях. Дискусія будувалася навколо найгостріших питань майбутньої організації дорожнього господарства, обговорення суті реформ та їх реального втілення. 

"Український будівельний тиждень 2014" показав, що саме в такий складний для вітчизняного бізнесу рік і держава, і постачальники техніки, і виробники будівельних матеріалів є не стільки конкурентами, скільки партнерами з реформування будівельної галузі України. А "Український будівельний тиждень 2014" став чудовим майданчиком для спілкування та конструктивного діалогу всіх учасників ринку.

Детальну презентацію, а також повний аналіз импорту дорожньо-будівельної техніки в Україну можна отримати, звернувшись до представника "МАРКОМ" за адресою: info@marcom.kiev.ua