• СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА
  • Автомобильна та дорожно-будівельна техніка
  • Будівництво
  • Земельні ділянки для с/г виробництва
  • Земельні ділянки для будівництва
  • Будівельні матеріали
  • Видобуток води та джерела
  • Родовища та корисні копалини
ТЕХНО РОДЕО на виставці Агро 2015

"ТЕХНО РОДЕО" на виставці "Агро 2015"

03/06/2015

03 червня 2015 року під час виставки «Агро» на території Національного експоцентру України (ВДНГ) відбулося чергове щорічне шоу ТЕХНО РОДЕО. Захід проходив на одному з конкурних полів експоцентру. Крім демонстрації техніки провідних постачальників сільськогосподарської та будівельної техніки глядачі ТЕХНО РОДЕО побачили професійне кінноспортивне шоу у виконанні українських козаків.

Незважаючи на складну ринкову ситуацію та обмежені маркетингові бюджети, цього року ТЕХНО РОДЕО показало глядачам провідну техніку у своїх сегментах: телескопічний навантажувач "Manitou" від компанії "Полетехніка" та екскаватор "Hitachi" від компанії "Юромаш".

Українські фермери добре знайомі з торговельною маркою "Manitou". За останні 3 роки в Україні було продано 840 нових телескопічних навантажувачів, з яких 40% - навантажувачі "Manitou". Перевагам цієї машини віддали належне великі агрохолдинги України ("NCH", "Кернел", "Астарта", "Миронівський хлібопродукт"), які зараз не уявляють своєї роботи без навантажувача "Manitou".

  

У свою чергу, компанія "Юромаш" за останні 10 років поставила в Україну більше 700 одиниць кар'єрної та будівельної техніки "Hitachi". Серед клієнтів компанії - кар'єри та ГЗК холдингів "Метінвест" і "Ferrexpo", де працюють екскаватори масою 250, 360, 530 тонн.

Якщо лідери галузі віддають перевагу техніці "Manitou" і "Hitachi", в "ТЕХНО РОДЕО" представлені провідні постачальники цієї техніки - компанії "Полетехніка" і "Юромаш". Більше 300 відвідувачів не лише побачили в дії сучасну сільськогосподарську та будівельну техніку, але й стали глядачами захоплюючого кінноспортивного шоу у виконанні українських козаків, взяли участь у розважальних конкурсах.  

  

Більше знімків в фотоальбомі: ТЕХНО РОДЕО 2015 

Для інформації: ТЕХНО РОДЕО - унікальна подія галузі сільськогосподарської техніки, будівельної техніки, комунальної техніки, комерційного автотранспорту, яке не має аналогів в Україні. ТЕХНО РОДЕО об'єднує демонстрацію можливостей сучасної техніки й елементи розважального шоу для глядачів - потенційних покупців даної техніки: с/г виробників, агрохолдингів, будівельних компаній, кар'єрів, міських комунальних служб і транспортних компаній. Завдання ТЕХНО РОДЕО - показати в дії від 1 живої до 500 механічних кінських сил, продемонструвати можливості сучасної техніки і фігури «вищого пілотажу», показати динаміку розвитку механізації та підкреслити важливість гармонійного співіснування з навколишнім світом.

Знімки попередніх заходів: ТЕХНО РОДЕО 2014ТЕХНО РОДЕО 2013